Jumta darbi - Nordgroup

JUMTA DARBI

tumšas krāsas valcprofila jumts

Jumts izlaiž ūdeni vai katru ziemu zem jumta veidojas lāstekas? Vai vēl ļaunāk – vētrainais vējš, kas bieži nāk uz mūsu rajonu, katru reizi nopūš daļu jumta? Tas viss ir nepareizu jumta darbu tehnoloģiju rezultāts. Tādējādi, pirmajā gadījumā hidroizolācijas metode tika izvēlēta nepareizi vai pats materiāls izrādījās nekvalitatīvs. Otrajā ir skaidri redzamas problēmas ar siltumizolāciju. Trešais aprakstīto problēmu variants norāda uz nepareizu jumta materiālu uzstādīšanas metodi.

metāla jumts uz privātmājas

Ar visiem jautājumiem varat droši vērsties pie mums. Uzņēmums Nord Group specializējas būvniecībā, un mūsu meistaru izgatavoto jumtu skaits mērāms desmitos. Remontējam jumtus un būvējam jumtus privātmājām un daudzstāvu mājām, sabiedriskām ēkām un komerctelpām: vienslīpju un divslīpju, gūžas un plakanie jumti. Strādājam ar visa veida jumtiem: keramikas vai betona dakstiņi, metāla profili, lokšņu velmēšana, bitumena dakstiņi (šindeļi), mīkstais jumta segums (velmētais filcs).

divstāvu mājas jumta remonts

Kā arī piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

– pilns jumta segumu uzstādīšanas/demontāžas cikls;
– jumta maiņa, siltināšana;
– jumta hidroizolācija;
– ruberoīda pārkausēšana;
– bēniņu siltināšana;
– zibensnovedēju uzstādīšana, zemējums;
– azbesta likvidēšana, aizstāšana ar bezazbesta šīferi;
– parapetu apdare un citi darbi ar skārdu;
– metāla vai koka konstrukciju izbūve;
– noteku un notekcauruļu uzstādīšana/remonts;
– dūmvadu un skursteņu apdare;
– visu veidu jumta logu uzstādīšana.

vienstāvu mājas metāla jumts

Mēs esam gatavi palīdzēt atrisināt jebkuru problēmu. Tomēr, negaidiet līdz lietus sezonai vai ziemas salnām: drošības pasākumu dēļ jumta seguma darbus šādos apstākļos nevar veikt, un tas nozīmē, ka remonts vai būvniecība var ievērojami aizkavēties.

+371 27124271